Rolki do Przyczepy Podłodziowej Gdańsk


Nasza oferta zestawu rolek gumowych – rolki do przyczepy podłodziowej skierowana jest do firm z miasta Gdańsk produkujących przyczepy podłodziowe oraz właścicieli łodzi, jachtów i skuterów wodnych.

Przyczepa podłodziowa to bezsilnikowy pojazd drogowy, który przystosowany jest do łączenia go z innymi pojazdami posiadającymi silnik napędowy. Przeznaczeniem przyczep podłodziowych jest przewożenie łodzi, jachtów lub skuterów wodnych. Dzięki zastosowaniu rolek w przyczepie podłodziowej rozładunek i załadunek pojazdów wodnych staje się łatwy, a jednocześnie pozwala zaoszczędzić czas. Rolki przyczepy podłodziowej również ułatwiają zsunąć łódź do wody i pomagają podczas jej wyciągania z wody.

Produkowane przez naszą firmę gumowe rolki do przyczep podłodziowych można wykorzystywać w większości przyczep dostępnych na naszym rynku. Rolki można zastosować jako nakładki na istniejącą przyczepę dostosowując ją do transportu jachtu czy łodzi.

Oferowane przez nas akcesoria do przyczep - rolki kilowe, denne i rolki boczne do przyczep adresujemy do firm z takiego miasta jak Gdańsk produkujących przyczepy podłodziowe.

Wysoka jakość oferowanych przez nas rolek podłodziowych do przyczep jest możliwa dzięki wykorzystywaniu w ich produkcji najlepszych mieszanek gumowych. Guma jest to materiał wytrzymały a zarazem elastyczny. Nie powoduje zarysowań oraz zabrudzeń łodzi, w przeciwieństwie do dostępnych na rynku wyrobów plastikowych. Zastosowana guma jest odporna na warunki atmosferyczne oraz na wodę morską.

Rolki Gumowe do Przyczepy Podłodziowej Gdańsk

W naszej ofercie  dostępne są przydatne akcesoria, które umożliwią w sprawny i bezpieczny sposób przetransportować łódkę czy jacht. Wykorzystując rolki do przyczepy podłodziowej kadłub przewożonej łodzi pozostanie w bardzo dobrym stanie przez wiele lat. Nasze rolki gumowe do przyczepy są wykonane z odpowiedniej jakości gumy i dzięki temu sprawdzają się znakomicie w każdych warunkach. Nie barwią one kadłuba łodzi, są wytrzymałe i mocne, a ich przemyślana konstrukcja i precyzyjne wykonanie gwarantuje długą eksploatację.

Oferowane przez naszą firmę rolki do przyczepy podłodziowej to  najwyższa jakość w rozsądnej cenie – każdy z miasta Gdańsk może łatwo się o tym przekonać.

Rolki przyczepy podłodziowej wykonujemy w różnych kolorach, w zależności od potrzeb klienta. Zastosowane pigmenty do gumy oddają żywą, nasyconą barwę rolek. Długotrwałe użytkowanie nie powoduje zmiany koloru rolek gumowych. Tuleje wewnętrzne rolek wykonane są z materiału nie pęczniejącego od wody, a zarazem odpornego na ścieranie.

Dostępne w naszej ofercie gumowe rolki do przyczepy podłodziowej spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów z Gdańska czy też z innych miast, ponieważ charakteryzują się one dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz odpornością na czynniki atmosferyczne typu wysoka wilgotność czy występujące skrajne temperatury powietrza.

W sprzedaży posiadamy również inne akcesoria do przyczep podłodziowych, jak:

- rolki boczne do przyczepy podłodziowej,

- rolki denne kilowe (rolka kilowa, rolka denna),

- dziobnice do przyczepy podłodziowej (guma dziobowa) -  dla klientów, którzy chcąc zadbać o ochronę dziobu łodzi podczas transportu.

Nasza oferta dedykowana jest klientom z miasta Gdańsk oraz wszystkich innym, którzy chcą w łatwy i zarazem bezpieczny sposób przetransportować swoją łódź i wygodnie ją wodować.
EL-GUM Producent I Sprzedaż Wyrobów Gumowych

Adres:

GORAJ 6

64-720 LUBASZ

Województwo:

wielkopolskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

el.gum3@gmail.com

www.el-gum.pl