Rolka Kilowa Kraków


Oferowane przez nas akcesoria do przyczep takie jak : rolka kilowa, rolka denna oraz rolki boczne adresujemy do firm z miasta Kraków produkujących przyczepy podłodziowe oraz właścicieli łodzi, jachtów i skuterów wodnych.

Rolki kilowe, rolki denne oraz rolki boczne w przyczepie podłodziowej ułatwiają zsunięcie łodzi do wody i pomagają podczas jej wyciągania z wody. Dzięki zastosowaniu rolek podłodziowych rozładunek i załadunek pojazdów wodnych staje się łatwy, a jednocześnie pozwala zaoszczędzić czas.

Rolka kilowa oraz pozostałe rolki podłodziowe mogą być zastosowane jako nakładki na istniejącą przyczepę dostosowując ją do transportu jachtu czy łodzi. Oferowane przez nas rolki kilowe do przyczep podłodziowych charakteryzują się wysoką jakością dzięki wykorzystywaniu do ich produkcji najlepszych mieszanek gumowych. Guma jest to materiał wytrzymały a zarazem elastyczny. Nie powoduje zarysowań oraz zabrudzeń łodzi, w przeciwieństwie do dostępnych na rynku wyrobów plastikowych. Zastosowana guma jest odporna na warunki atmosferyczne oraz na wodę morską.

Rolka denna kilowa

Nasza rolka denna kilowa produkowana jest w standardowych wymiarach i idealnie pasuje do większości znanych producentów przyczep podłodziowych. Tuleje wewnętrzne rolek kilowych wykonane są z materiału nie pęczniejącego od wody, a zarazem odpornego na ścieranie.

Rolka denna posiada średnicę zewnętrzną w najszerszym miejscu 83 mm, a w  najmniejszym miejscu 56 mm, długość 160 mm. Otwór wewnętrzny tulei ma wymiar 21 mm. Rolka boczna ma średnicę zewnętrzną 102 mm, szerokość 75 mm oraz otwór wewnętrzny 21 mm. Dziobnica ma rozstaw ramion 102 mm i wysokość 105 mm. Wymiary podstawy dziobnicy wynoszą  65x65 mm. Koło podporowe oferujemy w dwóch średnicach 160 mm i 200 mm, oraz szerokości 40 mm, z otworem wewnętrznym 21 mm.

Gumowe rolki denne kilowe oraz pozostałe akcesoria do przyczep podłodziowych wykonujemy w różnych kolorach, w zależności od potrzeb klienta. Zastosowane pigmenty do gumy oddają żywą, nasyconą barwę rolek. Długotrwałe użytkowanie nie powoduje zmiany koloru elementów gumowych.

Dostępne w naszej ofercie rolki podłodziowe spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów, ponieważ charakteryzują się one dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz odpornością na czynniki atmosferyczne typu wysoka wilgotność czy występujące skrajne temperatury powietrza.

Nasza oferta dedykowana jest klientom z miasta Kraków oraz wszystkich innym, którzy chcą w łatwy i zarazem bezpieczny sposób przetransportować swoją łódź i wygodnie ją wodować.

EL-GUM Producent I Sprzedaż Wyrobów Gumowych

Adres:

GORAJ 6

64-720 LUBASZ

Województwo:

wielkopolskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

el.gum3@gmail.com

www.el-gum.pl