Rolki Boczne do Przyczepy Podłodziowej Wrocław


Oferowane przez nas akcesoria do przyczep takie jak : rolka kilowa, rolka denna oraz rolki boczne adresujemy do firm z miasta Wrocław produkujących przyczepy podłodziowe oraz właścicieli łodzi, jachtów i skuterów wodnych.

Rolki boczne do przyczepy podłodziowej oraz pozostałe akcesoria ułatwiają zsunięcie łodzi do wody i pomagają podczas jej wyciągania z wody. Dzięki zastosowaniu rolek podłodziowych rozładunek i załadunek pojazdów wodnych staje się łatwy, a jednocześnie pozwala zaoszczędzić czas.

Rolki boczne oraz pozostałe rolki podłodziowe mogą być zastosowane jako nakładki na istniejącą przyczepę dostosowując ją do transportu jachtu czy łodzi. Oferowane przez nas rolki boczne do przyczepy podłodziowej charakteryzują się wysoką jakością dzięki wykorzystywaniu do ich produkcji najlepszych mieszanek gumowych. Guma jest to materiał wytrzymały a zarazem elastyczny. Nie powoduje zarysowań oraz zabrudzeń łodzi, w przeciwieństwie do dostępnych na rynku wyrobów plastikowych. Zastosowana guma jest odporna na warunki atmosferyczne oraz na wodę morską.

Produkowane przez nas rolki boczne są w standardowych wymiarach i idealnie pasują do większości znanych producentów przyczep podłodziowych. Tuleje wewnętrzne rolek bocznych wykonane są z materiału nie pęczniejącego od wody, a zarazem odpornego na ścieranie.

Rolka boczna do przyczepy podłodziowej ma średnicę zewnętrzną 102 mm, szerokość 75 mm oraz otwór wewnętrzny 21 mm. Rolka denna posiada średnicę zewnętrzną w najszerszym miejscu 83 mm, a w  najmniejszym miejscu 56 mm, długość 160 mm. Otwór wewnętrzny tulei ma wymiar 21 mm. Dziobnica ma rozstaw ramion 102 mm i wysokość 105 mm. Wymiary podstawy dziobnicy wynoszą  65x65 mm. Koło podporowe oferujemy w dwóch średnicach 160 mm i 200 mm, oraz szerokości 40 mm, z otworem wewnętrznym 21 mm.

Gumowe rolki boczne oraz pozostałe akcesoria do przyczep podłodziowych wykonujemy w różnych kolorach, w zależności od potrzeb klienta. Zastosowane pigmenty do gumy oddają żywą, nasyconą barwę rolek. Długotrwałe użytkowanie nie powoduje zmiany koloru elementów gumowych.

Dostępne w naszej ofercie rolki do przyczepy podłodziowej spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów, ponieważ charakteryzują się one dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz odpornością na czynniki atmosferyczne typu wysoka wilgotność czy występujące skrajne temperatury powietrza.

Nasza oferta dedykowana jest klientom z miasta Wrocław oraz wszystkich innym, którzy chcą w łatwy i zarazem bezpieczny sposób przetransportować swoją łódź i wygodnie ją wodować.

GiEL Sp. z o. o. Producent Wyrobów Gumowych i Usługi Elektryczne

Adres:

GORAJ 6

64-720 LUBASZ

Województwo:

wielkopolskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

el.gum3@gmail.com

www.giel-prod.eu