Guma Dziobowa - Dziobnica do Przyczepy Podłodziowej


Dziobnica jest przedłużeniem stępki lub rufyto w tylnej część szkieletu łodzi czy jachtu. Istotne jest, by dziobnica do łodzi była bardzo wytrzymała, aby można było ją wykorzystywać przez jak najdłuższy czas. Gumy dziobowe dostępne u nas mają wysoką jakość  oraz precyzję wykonania, co bardzo ułatwia ich montaż. Odporne są na warunki atmosferyczne oraz wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Zastosowana guma w naszych dziobnicach nie rysuje kadłuba łodzi. 

Guma dziobowa to niezbędny element wyposażenia każdej przyczepy podłodziowej, ponieważ pozwala sprawnie zaparkować łódkę na przyczepie oraz zapewnia bezpieczny transport łodzi, nie uszkadzając kadłuba. Dziobnica do przyczepy mocowana jest na wieży wyciągarki w przyczepie podłodziowej i dzieki temu stabilizuje wciągnięta łódź na przyczepie.

 

Guma dziobowa montowana może być na wszystkich modelach przyczep podłodziowych. Dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach do wyboru. Odpowiednio dobrana przez nas guma, zapewnia długotrwałe użytkowanie dziobnic.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz sprawdzone, wysokiej jakości dziobnice do przyczep podłodziowych. 

Gwarantujemy bardzo szybką wysyłkę zamówionych akcesoriów do przyczep łodziowych. Jeśli zależy Ci na czasie oraz dobrej jakości gumy dziobowej – nie musisz szukać dalej.dziobnica gumowa, guma dziobowa podłodziowa, dziobnica gumowa do przyczepy, dziobnica do łodzi, guma dziobowa, dziobnica do przyczepy

GiEL Sp. z o. o. Producent Wyrobów Gumowych i Usługi Elektryczne

Adres:

GORAJ 6

64-720 LUBASZ

Województwo:

wielkopolskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

el.gum3@gmail.com

www.giel-prod.eu